Hand made

Showing all 11 results

Kontrastná hracia deka

25,00 

Je ideálna pre prvý rok života bábätka, podnecuje rozvoj zmyslov a zraku. Táto krásna podložka vyrobená kombinuje vhodné vzory a farby na podporu rozvoja dieťaťa.

Rormery deky: 80×80 cm

Kontrastné senzorické leporelo

15,00 

Obojstranná textilná ( bavlna) knižka je vhodná pre najmenšie deti od narodenia do 12 mesiacov. Výrazné a kontrastné farby podnecujú rozvoj zmyslov, rozvoj zraku. Rozvíja pozornosť dieťaťa, môže byť motivujúca pri hre na brušku. Najvhodnejšie je prať na jemnom cykle na 30 -ke.

Rozmery knižky: 20×156 cm

 

Kontrastné, rozvojové kocky pre bábätká

12,00 

Kontrastné, rozvojové kocky pre bábätká
Mäkká a ľahká špongiová kocka s rozmermi 10x10x10 cm. Poskytuje vizuálnu, akustickú a hmatovú stimuláciu pre bábätká. Možno z nich stavať veže, pyramídy a potom ich búrať. Bezpečná, zmyslová hračka prispôsobená veku dieťaťa.

Kontrastový valec pre bábätká

25,00 

Odnímateľný poťah dá sa vyprať v pračke. Valec na rozvoj pohybu je odporúčané pre deti vo veku 3-15 mesiacov. Užitočné pre domáce cvičenie detí a mamičiek, terapeutov na rozvoj pohybu. Zvyčajne sa používa na učenie lezenia na štyroch, sedenia, státia.

Senzorická kocka pre rozvoj detskej reči

20,00 

Edukačná kocka je vhodná pre najmenšie detičky od 12 mesiacov do 4 rokov. Prvé slová sa objavujú vo veku 12-18 mesiacov. Dvojslovné spojenia vyslovuje vo veku 18-24 mesiacov. Prostredníctvom tejto hračky môžete dieťa motivovať k rozprávaniu. Sprostredníctvom senzorickej kocky vytvorte komunikačné príležitosti. Mnohostranné senzorické vnemy – taktilné-auditívne-vizuálne spojené s pohybom podporujú proces učenia.

Vrecúška s číslami

20,00 

Ručne šité Senzorické vrecúška s číslami sú určené na sprestrenie TSMT terapie, alebo pohybových aktivít, napr.: hádzanie. Bavlnené vrecká majú rôzne farby.

Rozmery: 10×10 cm

10 ks

Vrecúško na rozvoj jemnej motoriky

9,00 

Vrecúško naplnené malými plastovými guličkami a pokladmi. Pri hľadaní pokladov sa rozvíja jemná motorika, pozornosť, slovná zásoba a logické myslenie, keďže dokážu priradiť figúrky k obrázkam. Hra na rozvoj hmatových zručností sa odporúča od …

Osobný odber v Dunajskej Strede.

Your Cart